GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kannor 14499362
nr 1449 9362
Kannor
+ tillbringare, 8 st, 1800-/1900-tal, porslin, bland annat Syco & Mason´s. Höjd: 15-25 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 februari 2022
kl 19:58:29
17/2 23:10:39